SMCJ30A-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMCJ30A-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMCJ30A-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMCJ30A-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ30A-Q
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ30A-Q דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מתח - פריצה (מינ')
33.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V