SMCJ43CA-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMCJ43CA-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMCJ43CA-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMCJ43CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ43CA-Q
תיאור
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
69.4V מלחץ21.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ43CA-Q דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
21.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43V
מתח - פריצה (מינ')
47.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
69.4V