SMCJ51CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ51CABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ51CABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ51CABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ51CA
תיאור
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82.4V מלחץ18.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ51CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
18.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
51V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
56.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
82.4V