SMF4C36AH-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMF4C36AH-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMF4C36AH-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMF4C36AH-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF4C36AH-Q
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DFN3419
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
58.1V מלחץ6.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 3419‏DFN‏
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מארז‏ / תיבה
2-SMD, No Lead
מתח - פריצה (מינ')
40V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.9A