SMF4C36AH-Q | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 36VWM 58.1VC DFN3419 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 29 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 58.1V מלחץ6.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 3419DFN |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 400W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
סדרה | יישומים טלקום |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 36V | מארז / תיבה 2-SMD, No Lead |
מתח - פריצה (מינ') 40V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 58.1V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 6.9A |