SMLJ15A-R
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMLJ15A-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMLJ15A-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMLJ15A-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMLJ15A-R
תיאור
3KW TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ123A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
123A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V