SMLJ26A-R
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMLJ26A-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMLJ26A-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMLJ26A-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMLJ26A-R
תיאור
3KW TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ71.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
71.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V