SMLJ43CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMLJ43CABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMLJ43CABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMLJ43CABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMLJ43CA
תיאור
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
69.4V מלחץ43.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMLJ43CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
43.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
47.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
69.4V