SRF0703-220M
SRF0703-220M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703-220M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF0703-220MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF0703-220MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF0703-220MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF0703-220M
תיאור
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מסוכך 2 מערך משרני סליל 88 µH השראות - מחובר בטור 22 µH השראות - מחוברים במקביל ‎150mOhm מקס' התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית 1.62 A לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRF0703-220M דגמים
קטגוריה
רוויית זרם - מקבילית
1.67 A
יצרן
Bourns Inc.
רוויית זרם - טורית
830 mA
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית
‎150mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
התנגדות DC ‏(DCR) - טורית
‎620mOhm מקס'
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
מסוכך
מספר הסלילים
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
השראה - מחובר במקביל
22 µH
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות - מחובר בטור
88 µH
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.299‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 7.60‏ מ"מ)
דירוג זרם - מקבילי
1.62 A
גובה
0.142‏ אינץ' (3.60‏ מ"מ)
דירוג זרם - טורי
811 mA