SRF0703-3R3M
SRF0703-3R3M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703-3R3M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF0703-3R3MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF0703-3R3MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF0703-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF0703-3R3M
תיאור
INDUCT ARRAY 2 COIL 3.3UH SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מסוכך 2 מערך משרני סליל 13.2 µH השראות - מחובר בטור 3.3 µH השראות - מחוברים במקביל ‎31.6mOhm מקס' התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית 3.31 A לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRF0703-3R3M דגמים
קטגוריה
רוויית זרם - מקבילית
4.22 A
יצרן
Bourns Inc.
רוויית זרם - טורית
2.11 A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית
‎31.6mOhm מקס'
התנגדות DC ‏(DCR) - טורית
‎182mOhm מקס'
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
מסוכך
מספר הסלילים
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
השראה - מחובר במקביל
3.3 µH
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות - מחובר בטור
13.2 µH
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.299‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 7.60‏ מ"מ)
דירוג זרם - מקבילי
3.31 A
גובה
0.142‏ אינץ' (3.60‏ מ"מ)
דירוג זרם - טורי
1.66 A