SRF0905A-500Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF0905A-500YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF0905A-500YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF0905A-500YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF0905A-500Y
תיאור
CMC 50UH 800MA 2LN 1.5 KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 µH @ 1 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1.5 kOhms @ 20 MHz 800mA DCR 320mOhm
מודלים EDA/CAD
SRF0905A-500Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
800mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
320mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
80V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גובה (מקס')
0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1.5 kOhms @ 20 MHz
השראות בתדר
50 µH @ 1 kHz