SRF1209U4-900Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRF1209U4-900YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRF1209U4-900YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRF1209U4-900YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF1209U4-900Y
תיאור
CMC,1.2X1X0.9MM,90?25%,0.4A,50V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 90 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 300mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
יצרן
Bourns Inc.
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.047‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.20 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
עכבה @ תדר
90 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
300mA