SRF1260-4R7Y
SRF1260-4R7Y
Bourns Magnetic Capabilities
SRF1260-4R7Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF1260-4R7YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF1260-4R7YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF1260-4R7YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF1260-4R7Y
תיאור
INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מסוכך 2 מערך משרני סליל 18.8 µH השראות - מחובר בטור 4.7 µH השראות - מחוברים במקביל ‎13.7mOhm מקס' התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית 7.18 A לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRF1260-4R7Y דגמים
קטגוריה
רוויית זרם - מקבילית
9.71 A
יצרן
Bourns Inc.
רוויית זרם - טורית
4.86 A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית
‎13.7mOhm מקס'
התנגדות DC ‏(DCR) - טורית
‎47.9mOhm מקס'
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
מסוכך
מספר הסלילים
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
השראה - מחובר במקביל
4.7 µH
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות - מחובר בטור
18.8 µH
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם - מקבילי
7.18 A
גובה
0.244‏ אינץ' (6.20‏ מ"מ)
דירוג זרם - טורי
3.59 A