SRF1280-2R2Y
SRF1280-2R2Y
Bourns Magnetic Capabilities
SRF1280-2R2Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF1280-2R2YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF1280-2R2YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF1280-2R2YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF1280-2R2Y
תיאור
INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מסוכך 2 מערך משרני סליל 8.8 µH השראות - מחובר בטור 2.2 µH השראות - מחוברים במקביל ‎9.2mOhm מקס' התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית 12.5 A לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRF1280-2R2Y דגמים
קטגוריה
רוויית זרם - מקבילית
25.5 A
יצרן
Bourns Inc.
רוויית זרם - טורית
12.7 A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית
‎9.2mOhm מקס'
התנגדות DC ‏(DCR) - טורית
‎33.8mOhm מקס'
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
מסוכך
מספר הסלילים
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
השראה - מחובר במקביל
2.2 µH
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות - מחובר בטור
8.8 µH
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם - מקבילי
12.5 A
גובה
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
דירוג זרם - טורי
6.23 A