SRF2012-181YA
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF2012-181YATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF2012-181YACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF2012-181YADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF2012-181YA
תיאור
CMC 350MA 2LN 180 OHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 180 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 350mOhm
מודלים EDA/CAD
SRF2012-181YA דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
350mOhm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
180 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
350mA