SRF3225TABM-201Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRF3225TABM-201YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRF3225TABM-201YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRF3225TABM-201YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF3225TABM-201Y
תיאור
CMC 200UH 70MA 2LN 10KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 10 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 5.5Ohm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
5.5Ohm
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
גודל / מידה
אורך 0.130‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.30 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
10 kOhms @ 10 MHz
גובה (מקס')
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
השראות בתדר
200 µH @ 100 kHz
דירוג זרם (מקס')
70mA