SRP1238A-1R0M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP1238A-1R0MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP1238A-1R0MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP1238A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1238A-1R0M
תיאור
FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 24 A ‎3.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP1238A-1R0M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎3.5mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
15 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
40MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.531‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (13.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
40A