SRP1238A-3R3M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP1238A-3R3MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP1238A-3R3MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP1238A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1238A-3R3M
תיאור
FIXED IND 3.3UH 12A 13.5 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 12 A ‎13.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRP1238A-3R3M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎13.5mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
20MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
27A