SRP1238A-4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP1238A-4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP1238A-4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP1238A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1238A-4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 10A 18.5 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 10 A ‎18.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRP1238A-4R7M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎18.5mOhm מקס'
תדר - תהודה עצמית
15MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
24A