SRP2012TMA-1R0M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1UH 3.7A 48 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 µH מסוכך משרן 3.7 A 48mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי) חוט שטוח |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Q @ תדר 10 ב-1MHz |
יצרן | תדר - תהודה עצמית 70MHz |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
חומר - ליבה | מאפיינים חוט שטוח |
השראות | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±20% | מארז / תיבה 0806 (2016 מטרי) |
דירוג זרם (אמפר) | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 4.5A | גובה - מקובע (מרבי) 0.047 אינץ' (1.20 מ"מ) |
סיכוך מסוכך | מספר מוצר בסיס |
התנגדות DC (DCR) 48mOhm מקס' |