SRP2012TMA-2R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRP2012TMA-2R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRP2012TMA-2R2MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRP2012TMA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP2012TMA-2R2M
תיאור
FIXED IND 2.2UH 2.5A 126 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך משרן 2.5 A ‎126mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי) חוט שטוח
קטגוריה
Q @ תדר
10 ב-1MHz
יצרן
תדר - תהודה עצמית
40MHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
חומר - ליבה
מאפיינים
חוט שטוח
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
0806 (2016 מטרי)
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.7A
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
סיכוך
מסוכך
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC‏ (DCR)
‎126mOhm מקס'