SRP3020CC-1R0M
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRP3020CC-1R0MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRP3020CC-1R0MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRP3020CC-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP3020CC-1R0M
תיאור
FIXED IND 1UH 5A 36 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך חוט מלופף משרן 5 A ‎36mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP3020CC-1R0M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
5.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎36mOhm מקס'
תדר - תהודה עצמית
82MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%