SRP4020TA-4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP4020TA-4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP4020TA-4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP4020TA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP4020TA-4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 2.6A 105 MOHM
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.6 A ‎105mOhm מקס' 2-SMD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP4020TA-4R7M דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎105mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
10 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
27MHz
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
2-SMD
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
2-SMD
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.175‏ אינץ' x‏ רוחב 0.160‏ אינץ' (4.45 מ"מ x‏ 4.06‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
3.5A