SRP5015TA-2R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP5015TA-2R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP5015TA-2R2MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP5015TA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP5015TA-2R2M
תיאור
FIXED IND 2.2UH 4A 52 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4 A ‎52mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP5015TA-2R2M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎52mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
10 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
48MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.224‏ אינץ' x‏ רוחב 0.205‏ אינץ' (5.70 מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6A