SRP5030T-4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP5030T-4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP5030T-4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP5030T-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP5030T-4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4.6 A ‎53mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP5030T-4R7M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
6A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎53mOhm מקס'
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
גודל / מידה
אורך 0.224‏ אינץ' x‏ רוחב 0.205‏ אינץ' (5.70 מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%