SRP5030WA-3R3M
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRP5030WA-3R3MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRP5030WA-3R3MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRP5030WA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP5030WA-3R3M
תיאור
FIXED IND 3.3UH 6A 36 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך משרן 6 A ‎36mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎36mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
27MHz
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 165°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.207‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 5.25‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
5.4A