SRP6540-4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP6540-4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP6540-4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP6540-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP6540-4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 6A 33.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 6 A ‎33.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP6540-4R7M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
6.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎33.5mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.283‏ אינץ' x‏ רוחב 0.256‏ אינץ' (7.20 מ"מ x‏ 6.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%