SRP7028A-220M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP7028A-220MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP7028A-220MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP7028A-220MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP7028A-220M
תיאור
FIXED IND 22UH 2A 190 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2 A ‎190mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎190mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
10MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
3.5A