SRP7028A-8R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP7028A-8R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP7028A-8R2MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP7028A-8R2MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP7028A-8R2M
תיאור
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8.2 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4 A ‎68mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP7028A-8R2M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎68mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
17MHz
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7.5A