SRP7030-8R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP7030-8R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP7030-8R2MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP7030-8R2MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP7030-8R2M
תיאור
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8.2 µH מסוכך משרן 4 A ‎68mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP7030-8R2M דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎68mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
גודל / מידה
אורך 0.307‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (7.80 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.126‏ אינץ' (3.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
מספר מוצר בסיס
(Isat) זרם - רוויה
5.5A