SRR0735HA-331M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 330UH 330MA 2 OHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 330 mA 20Ohm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 330mA |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 20Ohm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 1 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.287 אינץ' (7.30 מ"מ x 7.30 מ"מ) |