SRR0735HA-331M
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRR0735HA-331MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRR0735HA-331MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRR0735HA-331MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR0735HA-331M
תיאור
FIXED IND 330UH 330MA 2 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 330 mA ‎20Ohm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
330mA
התנגדות DC‏ (DCR)
‎20Ohm מקס'
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
טולרנס
±20%