SRR1050HA-560Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRR1050HA-560YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRR1050HA-560YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR1050HA-560Y
תיאור
FIXED IND 56UH 1.9A 160 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.9 A ‎160mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎160mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
5.5MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.402‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (10.20 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.9A