SRR1260-3R3Y | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 3.3UH 7.6A 12 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 33 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 7.6 A 12mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SRR1260-3R3Y דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 12mOhm מקס' |
סדרה | Q @ תדר 20 ב-7.96MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר - תהודה עצמית 40MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±30% | גודל / מידה אורך 0.492 אינץ' x רוחב 0.492 אינץ' (12.50 מ"מ x 12.50 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.256 אינץ' (6.50 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 7.8A | מספר מוצר בסיס |