SRR1260-3R3Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR1260-3R3YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR1260-3R3YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR1260-3R3YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR1260-3R3Y
תיאור
FIXED IND 3.3UH 7.6A 12 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 7.6 A ‎12mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRR1260-3R3Y דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎12mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
20 ב-7.96MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
40MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.256‏ אינץ' (6.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7.8A