SRR1260A-100M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR1260A-100MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR1260A-100MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR1260A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR1260A-100M
תיאור
FIXED IND 10UH 5.5A 20 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 5.5 A ‎20mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRR1260A-100M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎20mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
32 ב-2.52MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
21MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.256‏ אינץ' (6.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
5.5A