SRR1260A-470M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR1260A-470MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR1260A-470MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR1260A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR1260A-470M
תיאור
FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD
תיאור מפורט
47 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.6 A ‎86mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRR1260A-470M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎86mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
22 ב-2.52MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
7.63MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.256‏ אינץ' (6.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.5A