SRR1280-151K
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR1280-151KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR1280-151KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR1280-151KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR1280-151K
תיאור
FIXED IND 150UH 1.85A 270 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.85 A ‎270mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRR1280-151K דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎270mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
24 ב-796kHz
תדר - תהודה עצמית
4.1MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±10%
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.9A