SRR1280A-101M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR1280A-101MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR1280A-101MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR1280A-101MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR1280A-101M
תיאור
FIXED IND 100UH 2.1A 150 MOHM
תיאור מפורט
100 µH מסוכך משרן 2.1 A ‎150mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRR1280A-101M דגמים
קטגוריה
Q @ תדר
18 ב-796kHz
יצרן
תדר - תהודה עצמית
4.5MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
1280
(Isat) זרם - רוויה
2A
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
סיכוך
מסוכך
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC‏ (DCR)
‎150mOhm מקס'