SRR4018-220Y | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 22UH 880MA 300 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 22 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 880 mA 300mOhm מקס' 1919 (4848 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SRR4018-220Y דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 300mOhm מקס' |
סדרה | Q @ תדר 7 ב-2.52MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר - תהודה עצמית 29MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה 1919 (4848 מטרי) |
טולרנס ±30% | גודל / מידה אורך 0.189 אינץ' x רוחב 0.189 אינץ' (4.80 מ"מ x 4.80 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 650mA | מספר מוצר בסיס |