SRR4018-220Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRR4018-220YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRR4018-220YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRR4018-220YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR4018-220Y
תיאור
FIXED IND 22UH 880MA 300 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 880 mA ‎300mOhm מקס' 1919 (4848 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRR4018-220Y דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎300mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
7 ב-2.52MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
29MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
1919 (4848 מטרי)
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.189‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (4.80 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
650mA