SRR4018-330Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRR4018-330YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRR4018-330YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRR4018-330YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR4018-330Y
תיאור
FIXED IND 33UH 730MA 420 MOHM
תיאור מפורט
33 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 730 mA ‎420mOhm מקס' 1919 (4848 מטרי)
מודלים EDA/CAD
SRR4018-330Y דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎420mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
7 ב-2.52MHz
תדר - תהודה עצמית
21MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
1919 (4848 מטרי)
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.189‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (4.80 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
500mA