SRR5018-470Y | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 47UH 520MA 550 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 47 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 520 mA 550mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SRR5018-470Y דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 550mOhm מקס' |
סדרה | Q @ תדר 8.9 ב-2.52MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר - תהודה עצמית 14MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±30% | גודל / מידה אורך 0.228 אינץ' x רוחב 0.228 אינץ' (5.80 מ"מ x 5.80 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 600mA | מספר מוצר בסיס |