SRR5018-470Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRR5018-470YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRR5018-470YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRR5018-470YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR5018-470Y
תיאור
FIXED IND 47UH 520MA 550 MOHM
תיאור מפורט
47 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 520 mA ‎550mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRR5018-470Y דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎550mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
8.9 ב-2.52MHz
תדר - תהודה עצמית
14MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.228‏ אינץ' x‏ רוחב 0.228‏ אינץ' (5.80 מ"מ x‏ 5.80‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
600mA