SRR7032-3R3M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 3.3UH 2.4A 27 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 29 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.4 A 27mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SRR7032-3R3M דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 27mOhm מקס' |
סדרה | Q @ תדר 16 ב-7.96MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר - תהודה עצמית 55MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.276 אינץ' x רוחב 0.276 אינץ' (7.00 מ"מ x 7.00 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.134 אינץ' (3.40 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 2.2A | מספר מוצר בסיס |