SRR7032-3R3M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR7032-3R3MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR7032-3R3MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR7032-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR7032-3R3M
תיאור
FIXED IND 3.3UH 2.4A 27 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.4 A ‎27mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRR7032-3R3M דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎27mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
16 ב-7.96MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
55MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.134‏ אינץ' (3.40‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.2A