SRR7045-331M
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRR7045-331MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRR7045-331MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRR7045-331MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR7045-331M
תיאור
FIXED IND 330UH 600MA 730 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 600 mA ‎730mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRR7045-331M דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎730mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
65 ב-796kHz
תדר - תהודה עצמית
4MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.189‏ אינץ' (4.80‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
270mA