SRR7045-471M
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRR7045-471MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRR7045-471MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRR7045-471MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR7045-471M
תיאור
FIXED IND 470UH 500MA 1.1 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 500 mA ‎1.1Ohm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRR7045-471M דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.1Ohm מקס'
סדרה
Q @ תדר
80 ב-796kHz
תדר - תהודה עצמית
3MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.189‏ אינץ' (4.80‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
230mA