SRU8043-220Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRU8043-220YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRU8043-220YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRU8043-220YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRU8043-220Y
תיאור
FIXED IND 22UH 2.2A 72.5 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.2 A ‎72.5mOhm‎ לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRU8043-220Y דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎72.5mOhm‎
סדרה
Q @ תדר
24 ב-2.52MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
12MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.315‏ אינץ' x‏ רוחב 0.315‏ אינץ' (8.00 מ"מ x‏ 8.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.181‏ אינץ' (4.60‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.7A