SSD-100A-R-T
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SSD-100A-R-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSD-100A-R-T
תיאור
CURRENT SENSOR SWITCH 100A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 100A 1 ערוצים מתג זרם דו-כיווני
קטגוריה
יציאה
Modbus‏, 485‏RS‏
יצרן
תדר
kHz‏5‏ ~ DC‏
סדרה
ליניאריות
±0.1%
אריזה
שקית
דיוק
±0.1%
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
5V ~ 60V
עבור מדידה
DC
זרם - הספקה (מקס')
55mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 115°C